Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Léto, moře, plavky. Tato tři slova pro většinu z nás znamenají synonymum pro dovolenou a odpočinek. Především pro ženy však tato slova znamenají starosti vyplývající z nutnosti nákupu nových plavek. Světoví výrobci každý rok představují nové a nové plavky, ze kterých je někdy obtížné vybrat. Obtížnost výběru vyplývá z toho, že každá kolekce obsahuje mnoho nádherných plavek a je těžké vybrat si mezi nimi jen pár z nich. Příkladem takových plavek mohou být dámské plavky značky Marko.

DÁMSKÉ PLAVKY NEJEN K MOŘI

Dámské plavky této značky jsou totiž každoročně plny nových nápadů, střihů a barev. Díky tomu je pro každou ženu velmi těžké vybrat si jen několik málo z nich. Zavítáte-li ale do internetového obchodu RÁJ PRÁDLA, budete si moci vybrat více dámských plavek než v jiném obchodě. Jak je to možné? V tomto internetovém obchodě najdete totiž dámské plavky Marko za velmi výhodné ceny, které nemají konkurenci. Nižší cena ale rozhodně neubírá na jejich kvalitě - stále se jedná o kvalitní značkové dámské plavky Marko.

Jak je možné, že jsou dámské plavky právě značky Marko tak kvalitní? Kvalita plavek této značky vychází z velmi kvalitních materiálů, které jsou při jejich výrobě použity. Tyto materiály umožňují vyrobit dámské plavky tak kvalitní, že budou odolávat nejen chlóru v plaveckých bazénech a soli v mořích, ale také budou odolávat jiným přírodních vlivům. Například při dlouhodobém vystavení plavek slunci nemusíte mít obavy z toho, že by plavky ztratili své zářivé barvy. I po opakovaném dlouhodobém vystavení slunci budou dámské plavky Marko stále jako nové.

JEDNODÍLNÉ NEBO DVOUDÍLNÉ?

Při výběru dámských plavek je vždy první rozhodnutí to, zda si vyberete jednodílné či dvoudílné plavky. U většiny výrobců dámských plavek se můžete setkat s omezenou nabídkou jednodílných plavek. To vede k tomu, že dámy, které si chtějí koupit jednodílné plavky, nemohou vybírat stejně atraktivní plavky, jako jsou plavky dvoudílné.
Rozhodnete-li se ale při výběru vsadit na dámské plavky značky Marko, pak nebudete omezeni při výběru ani v případě, že budete chtít jednodílné plavky. Jednodílné dámské plavky Marko jsou totiž stejně pestré a okouzlující jako ty dvoudílné. Vy se tak již ani při volbě jednodílných plavek nebudete muset při výběru nijak omezovat.

Kromě klasických typů dámských plavek (jednodílné, dvoudílné) nabízí Marko i plavky tankini. Tyto dámské plavky vznikly spojením předností jednodílných a dvoudílných plavek. Tankini jsou plavky, které se skládají ze dvou dílů. Spodním dílem jsou kalhotky, čímž se tyto plavky podobají dvoudílným dámským plavkám. Ovšem vrchním dílem plavek není podprsenka, jako je tomu u klasických dvoudílných, ale je jím elastická blůzka, která kromě poprsí zakrývá i bříško.
Chcete-li tedy dvoudílné dámské plavky, které ovšem nebudou odhalovat příliš mnoho z vašeho těla, doporučujeme vám dámské plavky tankini značky Marko.