>
Copyright © 2011-2017 PARADEO s.r.o. - Ochrana osobních údajů
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti PARADEO s.r.o. zakázáno.
Nová kolekce plavek pro léto 2016 je zde. Léto se blíží a s ním i čas dovolených a lenošení na koupališti nebo u vody. Nechte se inspirovat novou kolekcí plavek. Letos se designerům opravdu povedly. Inovativní střihy a pestré barvy z Vás udělají v létě hvězdu.

PLAVKY 2016 - NOVINKY

Pro střední a větší poprsí se výborně hodí plavky bez výztuže, jen s kosticí. V tomto ohledu je Ava to nejdokonalejší co si můžete vybrat. Krásné barvy kolekce plavek 2016, a také pohodlný střih - to jsou výhody plavek této značky. Navíc si můžete vybrat odlišnou velikost spodního a vrchního dílu. Báječné, že?
Pro menší poprsí jsou ideální téměř všechny střihy námi nabízených plavek. Trojúhelníkové s výztuží, plavky s podprsenkou balconette atd. Tyto střihy Vám pomohou opticky zvětšit poprsí a dodají mu krásně kulatý tvar.
Také výrobce Marko nabízí plavky pro plnější poprsí. Košíčky jsou jen mírně vyztužené a hlubšího střihu.
Pokud se cítíte lépe více zahalená, je ideální volbou střih plavek zvaný monokiny. Jedná se o plavky, kde je vrchní a spodní díl spojen pruhem látky na přední straně. Velmi sexy.
Jednodílné plavky a plážové doplňky, i to naleznete v naší nabídce