Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Léto je obdobím, pro které jsou typické dovolené a odpočinek a to většinou v blízkosti vody. Ať se již jedná o moře nebo česká jezera, voda má na náš organismus pozitivní vliv. S vodou je spojeno i pro ni typické oblečení - plavky. Někdo vybírá plavky pouze podle jejich vzhledu, jiný podle ceny, ale málo z nás vybírá plavky podle toho skutečně nejdůležitějšího. Tím nejdůležitějším při výběru plavek je materiál, ze kterého jsou plavky vyrobeny a jejich celkový střih. Oba tyto prvky totiž mají velký vliv na naše zdraví a pohodlí.

BEZPEČNÉ A MÓDNÍ PLAVKY MARKO

U materiálů plavek je nejdůležitější, aby tělo nijak nedráždily a nezpůsobovaly nám alergické reakce. Kromě toho musejí být materiály pro plavky vybírány tak, aby zajistily jejich rychlé schnutí. Použitý materiál má vliv jak na naše zdraví tak i na životnost plavek. Budou-li totiž plavky vyrobeny z nekvalitních materiálů, které nejsou odolné vůči chlóru nebo mořské soli, určitě vám v šatníku dlouho nevydrží. Je proto důležité se zajímat i o to, z jakých materiálů jsou plavky vyrobeny a zda tyto materiály odolávají chlóru, mořské soli a dalším přírodním i nepřírodním vlivům.

Na naše zdraví a sebevědomí v době dovolených mají velký vliv i střihy plavek. Existuje rozdělení plavek do tří hlavních kategorií:

- velmi přitažlivé a sexy plavky, které ovšem nejsou moc prospěšné pro naše zdraví

- plavky, které jsou pro zdraví velmi prospěšné, ale jejich vzhled je tak „staromódní“, že působí značně negativně na naše sebevědomí

- moderní plavky, které zároveň chrání naše zdraví

Zástupcem třetího případu, tedy moderní plavky s pozitivním vlivem na naše zdraví, jsou plavky Marko. Ty se totiž vyznačují velmi moderními střihy, které zvednou naše sebevědomí do obrovských výšin. Současně je však i při návrzích těchto plavek kladen důraz na jejich bezpečnost pro lidské zdraví. Můžete si tak na sebe vzít plavky Marko, připadat si velmi přitažliví a zároveň se nemusíte bát o své zdraví.
Plavky Marko zaručují i dlouhou životnost, která je zajištěna velmi kvalitními materiály, které jsou při výrobě plavek používány. Plavky tak velmi dobře odolávají všem agresivním faktorům, které na ně číhají ve vodě i mimo ni. Nemusíte se tak bát, že by plavky při dlouhodobém pobytu na slunci ztratily své zářivé barvy. Marko je zárukou kvalitních plavek pro každou situaci.

Rozhodli jste se, že byste si chtěli pořídit plavky Marko již na letošní sezónu, ale nevíte, kde takové plavky nakoupit? Navštivte internetový obchod RÁJ PRÁDLA, který je výhradním prodejcem plavek značky Marko. Vybrat si můžete jednodílné i dvoudílné dámské plavky, ale i plavky pánské.