Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Pojďme se chvíli věnovat pánům. Dnešním tématem je boj dvou druhů pánského spodního prádla, kterými jsou slipy a boxerky. Každý druh má jistě své zastánce i odpůrce. Rozebereme každou skupinu zvlášť.

SLIPY VS. BOXERKY

Slipy - byly velmi oblíbené v osmdesátých letech. V dnešní době jejich popularita poněkud klesá. A je to možná škoda. Víte například, že existují i slipy s push-up efektem? Pánská chlouba v takových slipech vypadá zakulaceněji a výrazněji. A co říkají na slipy ženy? Z různých průzkumu se dá vyčíst, že většina žen by muže jen ve slipech snad ani nechtěla vidět. Některé říkají, že muž ve slipech je jako muž v kalhotkách. A že by slipy mohly vypadat za určitých okolností velmi dobře? Jistě, ale jen pokud vypadají jako boxerky. Jenže i slipy prošly za celou dobu spoustou změn, hlavně co se týká jejich střihu a řídí se světovými trendy. Moderní slipy z naší nabídky tak vypadají opravdu dobře a velmi sexy.
Další skupinou jsou boxerky. Bezesporu nejoblíbenější druh pánského spodního prádla jak mezi muži coby nositeli, tak ženami pozorovatelkami. Jsou šity z kvalitního pružného materiálu v těch nejmodernějších vzorech. Co se týká jejich funkčnosti: boxerky mají oproti slipům výhodu v tom, že jsou přece jen o něco vzdušnější a pánské nádobíčko se díky tomu „nepřehřívá“ a není ani tak stísněné.
Ať už si ženy myslí o pánském spodním prádle cokoli, vzhledem k tomu, že většina mužů si nakupuje spodní prádlo sama, bylo by lepší nechat na nich, pro které se nakonec rozhodnou, protože oni jsou ti, kdo ho bude nosit a oni se chtějí cítit pohodlně.