Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Móda není v dnešní moderní době výsadou pouze žen. Existují i muži, kteří si dávají záležet při výběru oblečení a takoví muži mají u většiny žen větší šanci. Částí oblečení, které byste měli věnovat největší pozornost, je spodní prádlo. U pánského spodního prádla je velmi důležitá jeho bezpečnost a pohodlí.
V internetovém obchodě RÁJPRÁDLA.cz naleznete přesně takové pánské spodní prádlo
- bezpečné, pohodlné a navíc elegantní a moderní.

BEZPEČNÉ PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO PRO KAŽDÉHO

Bezpečí a pohodlí je zajištěno použitými kvalitními materiály a precizním provedením. Toto provedení zaručuje i dlouhou životnost zakoupeného prádla. Jak si můžeme být jisti takovou kvalitou našeho pánského spodního prádla? Je to proto, že nabízíme zboží pouze předních světových výrobců, u kterých jsme si jisti jejich kvalitami.
Pánské spodní prádlo sice nemá tolik různých střihů jako to dámské, ale i tak si u nás můžete vybrat ze základních střihů, ve kterých se pánské prádlo vyrábí. Jedná se o slipy, boxerky a dokonce i tanga. Každý z uvedených typů má své přednosti a vhodné použití. Tak například slipy. Ty jsou asi tím nejstarším pánským spodním prádlem. I dnešní době jsou slipy velmi oblíbené a proto je nosí velké množství mužů. Jejich použití je vhodné pro všechny mužské aktivity a proto si stále uchovávají svoji oblibu.
Ovšem je jen otázkou času, než se bude větší oblibě těšit další typ pánského spodního prádla a sice boxerky. Ty jsou téměř ideální s ohledem na pohodlí a zdraví mužů. Tvoří přechod mezi klasickými slipy a trenýrkami a popírá nevýhody obou těchto typů pánského prádla. Oproti slipům jsou boxerky vhodnější s ohledem na plodnost mužů. Slipy totiž mohou plodnost narušovat. U boxerek toto však nehrozí. Stejně tak ani trenýrky nepůsobí negativně na mužskou plodnost. Ovšem jejich volné nohavice způsobují mírné nepohodlí v situaci, kdy se začnou pod kalhoty shrnovat. Toto je problém, který u boxerek řešit nemusíte, neboť zůstanou vždy na tom správném místě. Pokud shrneme pro a proti jednotlivých typů pánského spodního prádla, tak asi nejvhodnější jsou boxerky.

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO DLE VAŠÍ LIBOSTI

Kromě zatím uvedeného pánského prádla existuje ještě jeden typ, který je určen pro moderní a odvážné muže. Jedná se o pánská tanga. I když možná někteří muži nad touto variantou prádla jen zavrtí hlavou, existuje i část mužů, kteří nejsou proti tomuto modernímu střihu. Je pravda, že se asi příliš nehodí pro každodenní nošení, ale i tak najdou své časté uplatnění. Nejvíce je ocení vaše partnerky, když jim připravíte krásný večer ve dvou a na závěr se jim předvedete v odvážných pánských tangách.
To, zda si vyberete tanga, slipy nebo boxerky, záleží jen na vás. Kvalitu vybraného pánského spodního prádla už ale vybírat nemusíte. Na www.RÁJPRÁDLA.cz jsme je totiž vybrali za vás a to tu nejvyšší.