Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Co je brafitting? Tento název pochází z angličtiny a je to vlastně složení dvou slov. Bra - podprsenka, a fitting - správný výběr. Brafitting tedy znamená - SPRÁVNÝ VÝBĚR PODPRSENKY.
To, že až 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky, jste určitě minimálně jednou slyšeli. Je to opravdu velký počet. A je zbytečně velký. Správně se změřit a následně koupit padnoucí podprsenku je totiž velmi jednoduché.
V dnešním článku se zaměříme na to, co a jak změřit a podle čeho odvodit správnou velikost podprsenky.

VYBÍRÁME SPRÁVNOU VELIKOST PODPRSENKY - MALÁ LEKCE Z BRAFITTINGU

Měříme se krejčovským metrem a měření provádíme bez podprsenky. V případě, že máte v větší a ne tolik pevná ňadra, měřte se v podprsence bez výztuže. Měřením obvodu zjistíme velikost podprsenky  (65, 70, 75 atd.). Stůjte vzpřímeně, vydechněte a metr pevně utáhněte pod prsy. Naměřenou hodnotu zaokrouhlete na celé dolů a odečtěte 5 cm. Tzn. pod prsy jste naměřila 83 cm, po zaokrouhlení 80 cm, po odečtení 75 cm. Velikost obvodu je tedy 75 cm.

Nyní zjistíme velikost košíčků. Metr držte vodorovně s podlahou, přes vrcholky prsou a příliš ho neutahujte. Velikost podprsenky nyní zjistíme tak, že od naměřené hodnoty přes prsa odečteme hodnotu pod prsy. V tabulce níže pak z výsledného rozdílu zjistíte velikost košíčků. Příklad: Víme, že obvod pod prsy jsme naměřili 83, přes prsa například 106 cm. 106-83= 23 (podle tabulky to znamená, že velikost košíčků je G). Velikost Vaší podprsenky je tedy 75G.
Nezapomeňte, že v podprsence se musíte především cítit dobře, nesvázaná, nesmí nikde tlačit, ani se zařezávat. Také košíčky mají různé střihy, a to je potřeba také zohlednit.  Nyní ovšem víte správnou velikost a od toho se můžete odpíchnout. Nelekejte se, pokud Vám vyšel menší obvod než jste zvyklá, nebo větší košíček. Důležité je, Vaše prsa obléci do správné velikosti. Předejdete tak například bolestem zad a krční páteře. Padnoucí podprsenka také pomůže zeštíhlit Vaši postavu a vykouzlit přitažlivý dekolt. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si!
10-12 cm = velikost košíčků A
12-14 cm = velikost košíčků B
14-16 cm = velikost košíčků C
16-18 cm = velikost košíčků D
18-20 cm = velikost košíčků E
20-22 cm = velikost košíčků F
22-24 cm = velikost košíčků G
24-26 cm = velikost košíčků H
26-28 cm = velikost košíčků I