Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Pozor, blíží se Valentýn! Tento svátek nemusí být jen o něžné romantice, místo je v něm i pro nějaké to vzrušení. Pokud ho budete slavit, máme pro dámy pár tipů, jak mohou partnerovi připravit oslavu, kterou bude chtít opakovat dřív než za rok.

PŘIPRAVTE SVÉMU PARTNEROVI IDEÁLNÍ OSLAVU VALENTÝNA

NENÍ DŮVOD, PROČ SI HO NEUŽÍT

Někdo o Valentýnu tvrdí, že je to americký svátek, který se snažíme v našich končinách pouze imitovat. Víte ale, že to není pravda? Má totiž naopak kořeny v Evropě. Tak si ho se svým partnerem pořádně užijte a chápejte ho jako příležitost najít si čas jeden pro druhého. V jakém duchu celou oslavu uspořádáte je čistě na vás, ale pro inspiraci se vždy hodí několik osvědčenýcch možností.

NA VLNÁCH ROMANTIKY

Jste-li zastánci klasiky, je možné si s přítelem užít romantickou večeři v oblíbené restauraci. Láska prochází žaludkem, nemluvě o tom, že některé potraviny mají přímo afrodiziakální účinky. Takový čokoládový dortík vás snadno naladí na další bod programu. Tím může být společná koupel s voňavou pěnou ozářená drobnými plamínky aromatických svíček, které plápoláním budou navozovat příjemnou atmosféru. Tu klidně podpořte i hudbou. Vychutnávejte si přítomnost druhého a začněte s dlouhou a něžnou předehrou. Nezapomeňte ale na dárek! Co takhle si po koupeli obléknout třeba průsvitnou košilku nebo erotické prádlo? Vždyť právě vy jste to nejlepší, čím můžete partnera v podarovat. Uvidíte, že tohle určitě ocení. Pomalé odhazování jednotlivých částí vašeho spodního prádla ho bude bavit.

VÁŠNIVÁ TOUHA

Chcete mu doopravdy rozproudit krev a připravit zážitek, který ho bude v erotických snech dráždit ještě hodně dlouho? Nachystejte se doma dřív než on, svěřte vaše tělo erotickému korzetu, který zvýrazní ty správné křivky, a přepadněte ho už mezi dveřmi. Místům pro milování se meze nekladou, zapojte fantazii a postel záměrně vynechte. Úspěch zaručen! Každá místnost vám umožní vyzkoušet nové erotické polohy, jen pozor na soukromí. Do některých místností může být od sousedů hezky vidět. Nebo vám to vůbec nevadí?

PRO HRAVÉ NÁTURY

Krajkové prádlo, košilky a korzety vám nepřináší nic nového? Vžijte se do role. Valentýnskou oslavu můžete zahájit třeba společným vařením večeře. Ale aby to nebylo ledajaké kuchtění, oblékněte se do kostýmu sexy pokojské. Možná nakonec na jídlo nebude ani pomyšlení, jen pozor, ať kvůli vášni nezapomenete hrnec na plotně a nevyhoříte. Dorazili by k vám sice svalnatí hasiči, ale erotické hrátky by bylo to poslední, co by vás i je zajímalo. Pokud plánujete nejprve posezení někde mimo domov, můžete si po návratu zahrát třeba na vyzývavou servírku pana domácího. Oblíbenou fantazií je také spoutání od neúprosné policistky.

SPODNÍ PRÁDLO KE VZRUŠENÍ PATŘÍ

Každý kousek erotického spodního prádla v sobě může ukrývat zajímavé dobrodružství. Vybírejte s chutí zažít něco nového a uvidíte, že Valentýn do kalendáře rozhodně patří.