Copyright © 2017 Youuu s.r.o.. - Ochrana osobních údajů
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Rajpradla.cz je bez písemného souhlasu společnosti Youuu s.r.o. zakázáno.
Minule jsme si upřesnili jakým způsobem vybrat správnou velikost podprsenky. Musíme ovšem brát ohledy i na další aspekty, které jsou důležité pro správný výběr. Jsou jimi střih košíčků, jejich hloubka, délka kostic, šířka ramínek atd. Musíme myslet na to, že údaje 75B, 80G, atd. jsou stále pouze orientační a nejlepší cestou, jak najít padnoucí podprsenku, je prostě zkoušet různé střihy. Zkoušet, než natrefíte na ten správný. Dnes Vám ukážeme, čeho se při výběru podprsenky vyvarovat, na co si dát pozor a co kontrolovat.

KDE NEJČASTĚJI CHYBUJEME PŘI VÝBĚRU PODPRSENKY?

Spousta žen nosí zbytečně velký obvod (obr.1), zapínání vyjede směrem k lopatkám, prsa sjedou naopak dolů a výsledný efekt? Bolest zad a krční páteře, jelikož prsa nemají žádnou oporu a drží je pouze ramínka. Obvod podprsenky je velmi důležitý, protože je to právě obvod, který drží až 80% váhy prsou.  Kostice Vaší podprsenky, by měly kopírovat část pod prsy a měly by pěkně zapadnout do žlábku pod nimi. Není-li tomu tak, a kostice leží až na žebrech, máte pravděpodobně malý obvod i košíček (obr.2). Nebo Vás kostice tlačí? I zde je na vině nejspíše malý košíček nebo malý obvod.(obr.3). Kostice musí obejmout celé prso tak, aby do něj pěkně zapadlo. Nesmí se vpichovat do prsa.
obr. 1
obr. 2
obr. 3
obr. 4
obr. 5
Vytékají Vám prsa ven z košíčků? Neudrží je podprsenka při pohybu na místě a prsa vypadávají? (obr.4) I v tomto případě je na vině malý košíček, nebo jeho nevhodný střih. Košíček musí pojmout celé prso. Opačný případ, kdy vyberete velký košíček podprsenky poznáte také okamžitě. Po oblečení je látka podprsenky zkrabacená a tvoří se faldy (obr.5). Košíček zkrátka musí padnout a nikde nesmí odstávat. Ovšem zde je možné, že jste vybrala jen špatný typ podprsenky.

A jak vybrat správný typ podprsenky?… To si povíme zase příště!